Event servis a degustácie

 

V rámci našej spoločnosti sme vytvorili sekciu EVENT SERVIS a DEGUSTÁCIE. Je to také naše malé semiačko, ktoré vyrastá, stále sa formuje a zároveň nás aj prekvapuje do akého rozmeru dokázalo zatiaľ narásť. Pozor! – nie sme tradičná eventová agentúra,zameriavame sa predovšetkým na zákazníkov, ktorí chcú byť dobrými hostiteľmi vo svojej domácnosti, či vo svojej záhrade, alebo na akomkoľvek priestranstve, ktorý si vyberú a my im s tým pomôžeme… Nebojte sa! …Odteraz budete tými najlepšími hostiteľmi.

 

„Event servis a Degustácie – moja ..naša srdcovka. Keď sme tvorili našu spoločnosť vedela som, že event servis a degustácie je moja šálka kávy. Od počiatku som sa snažila vniesť do nášho biznisu niečo výnimočné, niečo, čo by sa páčilo mne, keby som bola zákazník, niečo, čo by bolo takpovediac komorné, milé, predajné a priestorovo možné… Miesto na vybláznenie sa v mojej kreativite. Som absolútnym šialencom, čo sa týka vymýšľania nových projektov v našej spoločnosti. A tu sa to začalo – ako sa povie, slovo dalo slovo,- a vznikla sekcia EVENT SERVIS a DEGUSTÁCIE. Sú pre mňa vášňou a otvorenou cestou do kreatívneho vesmíru. Každý event či degustáciu sa snažím pripraviť tak, aby to bolo pre každého niečo nové, niečo kde si povie každý waaw, …sem sa chcem vrátiť, alebo, aby to bola pre hostiteľa tak príjemná skúsenosť, že si povie – moja párty bola úžasná a ja nie som vôbec unavený.. Nerada sa riadim pravidlami a podmienkami, robím to, čo, ma baví, to, čo sa mi páči, ale predovšetkým to, čo si myslím, že ľudia potrebujú. Také sú aj „moje…naše“ eventy, či degustácie, Ing. Natália Valois – General and Events manager.“

Event servis:

Ponúkame tvorbu štýlových EVENT servis v latinsko-americkom duchu, tvorbu narodeninových  párty, osláv, grilovačiek, či len takých posedení s priateľmi, alebo iných významných udalostí,  kde chcete zahviezdiť a chcete byť iní ako ostatní, ale predovšetkým sa stále chcete cítiť ako doma a byť tými najlepšími hostiteľmi a zároveň byť absolútne fit a oddýchnutí … Neváhajte nás kontaktovať. Sme tu preto, aby ste všetky bremená oslavy nechali na nás a vy si zatiaľ môžete užívať so svojimi priateľmi, či rodinou. To je náš servis. Nie sme tradičná eventová agentúra, robíme vaše párty s domácou atmosférou. Pomôžeme vám naplánovať, pripraviť, zariadiť a predovšetkým vymyslieť vašu nezabudnuteľnú párty – Cíťte sa s nami pohodlne !

Naše motto:

„Prídeme, zorganizujeme, dovezieme, zajednáme, urobíme, upraceme…“

Degustácie:

Ponúkame tiež DEGUSTÁCIE, novodobú formu stretnutí s priateľmi, rodinou, či len také posedenie v spoločnosti, kde si pochutíte na delikatesách, ale predovšetkým na prémiovom vínku z nášho výberu. Degustácie sú pripravované na mieru podľa vašich požiadaviek, alebo sú to tématické degustácie, ktoré pripravujeme v rámci nášho tímu GLOVAL  priebežne počas roka, vždy s iným námetom. Tak, ako v prípade Event servisu, aj pri degustáciach sa venujeme individuálnym požiadavkám – pripravíme degustáciu u vás doma, vo firme, či v iných priestoroch, podľa vašich predstáv.

 

Na záver – čo dokážeme

Z vašich požiadaviek dokážeme vytvoriť nečakané. Premeníme vaše predstavy na realitu. Chcete od nás pripraviť EVENT- nezabúdajte, že odteraz budete tým najlepším hostiteľom a popritom sa môžete zabávať! My za vás všetko vybavíme. Uvažujete nad DEGUSTÁCIOU – vybrali ste si teda správne – pripravíme vám netradičnú ochutnávku s exotickým nádychom.

Nezabúdajte, sme spoločnosť, ktorá robí EVENTY pre smrteľníkov! Nezameriavame sa na veľké akcie, ale snažíme sa pomôcť ľuďom, ktorí si chcú pozvať hostí a chcú byť skutočnými hostiteľmi na úrovni. Sme tu pre všetkých, ktorých láka gurmánsky svet, Latinská Amerika a prémiová kvalita.

Kontaktujte nás

Máte otázky ohľadom produktov, spolupráce, či akcií? Neváhajte nám napísať.

Odosielam

Log in with your credentials

Forgot your details?