Gloval trade

Technickou súčasťou našej firmy je tiež vybudovanie dopravnej spoločnosti.

K tomu, aby boli naše služby dokonalé, chýbal nám už len priamy a exkluzívny dovoz vašich objednávok priamo k vám domov – bezpečne a expresne.

Počiatočná nesmelá myšlienka…nápad…Začali sme ju realizovať… pýtali sme sa zákazníkov, partnerov, obchodníkov a nakoniec náš prieskum viedol k jednoznačnému vytvoreniu kvalitnej dopravy Gloval trade.

Prečo práve doprava?

Túto otázku nám kládli mnohí…máme na ňu jednoznačnú odpoveď:

„ Ak chceme robiť dobré služby, musia mať dokonalé prevedenie.“ Vždy sme si vraveli, keď sme si pozvali pár priateľov, aké úžasné by bolo, keby existovala kuriérska služba, ktorá mi dovezie kvalitné mäso, ktoré môžem dať rovno na gril a k tomu mi dodajú ešte aj pravé argentínske a španielske grilovacie uhlie,.. krásny  sen…lenže takáto služba u nás neexistovala…zo zahraničia takúto službu poznáme…nie je to nič nevšedné v Argentíne, či v Kolumbii…a tak sme sa rozhodli…veď aj my sme polovičnými juhoameričanmi, takáto služba teda nemohla u nás chýbať… a vznikol Gloval trade – služba na úrovni pre vás – našich zákazníkov.

 

Myšlienka  nadobudla štyri rýchle kolesá a doprava sa rozbehla. V súčasnosti v rámci dopravy ponúkame tieto služby:

  • Expres gourmet wine (dovezenie čerstvých produktov, vína, uhlia na vašu párty, bežný deň, alebo len tak) / iba Slovensko a vybrané mestá a ich okolie Trenčín, Nové Mesto nad Váhom, Pieštany, Trnava.
  • Time to grill (zvýhodnený dovoz samostatného uhlia pred letnou sezónou od 4 bal, patrí k najžiadanejším službám… patríte aj vy k tzv. grilovacím maniakom? Nachystajte sa poriadne na sezónu a zásobte sa uhlím na celé leto zvýhodnene!!)
  • Meat for grill (čerstvá donáška mäsa do 24 hod)
  • Doprava balíkov (nemrazené, nechladené)

 

V rámci dopravy máme na určité produkty dopravy stanovené tabuľkové cenníky a na iné dopravné požiadavky vám pripravíme cenovú ponuku na mieru. Pre viac informácií kontaktujte nášho manažéra prostredníctvom emailu: valois.leonardo@gloval.sk

Kontaktujte nás

Máte otázky ohľadom produktov, spolupráce, či akcií? Neváhajte nám napísať.

Odosielam

Log in with your credentials

Forgot your details?