O predajni

Dôležitejší krok v našej spoločnosti GLOVAL PREMIUM FOOD & WINE ….

Pre našu spoločnosť prišiel tento moment úplne  znenazdajky – ako blesk z jasného neba … Jednoducho sme sa ráno zobudili a povedali si: otvoríme predajňu. A prišiel ten kúzelný okamih, ktorý je pre nás tak symbolický a vzácny.

Naša prvá predajňa dostala názov tak, ako naša spoločnosť, GLOVAL PREMIUM FOOD & WINE  a začali sme ju kreovať len pár mesiacov pred jej otvorením.

Predajňu sme budovali zo srdca pre našich zákazníkov, aby sa vždy u nás cítili dobre a nadobudli pocit, akoby boli doma v obývačke a degustovali to najlepšie argentínske, či španielske vínko.

Vzhľad a celkový dizajn vychádzal z nás, každý priložil ruku k dielu.. nepotrebovali sme  dizajnéra, na chvíľočku sme zastavili čas a každý z nás si skúsil rolu odborníka – návrhára  a vložil kúsok seba do celkového aranžmá predajne.

Veľká vďaka nášmu šikovnému technickému, stavebnému a odbornému šéfovi, zodpovednému  za celkovú  realizáciu našich priestorov –  riaditeľovi spoločnosti GLOVAL, s.r.o. Ing. J. Eduardovi Valois.

Keď sme prešli tým horúcim a zložitým obdobím stavebných úprav, vidina otvorenia predajne a budovania vlastných predstáv v nej bola ako vzácny klenot…

Sme kreatívny tím, ktorý  pretavil myšlienku ako urobiť výnimočnú predajňu pre ľudí, ktorí majú záujem o gurmánstvo, gastronómiu či o lahodné vína,na skutočnosť. Prvky, ktoré sme sa snažili zakomponovať do celkového vzhľadu vyjadrujú pocit domova a zároveň z nich sála závan južanského temperamentu a naturelu. Dýchne na vás exotická a ďaleká Južná Amerika a zohreje vás slnkom zaliate Španielsko. Lákadlom našej predajne sú zaujímavé, netradičné, prémiové produkty a delikatesy, vystavené v netradičnom štýle a tiež priestor, ktorý ponúkame na rôzne degustačné večery.

Srdečne vás pozývame do našej predajne, ktorá vás určite zláka bohatým gourmet sortimentom z Južnej Ameriky,  Španielska, Portugalska a Talianska, ku ktorému u nás balíme aj kúsok pozitívnej energie.

Príďte k nám ochutnať vynikajúce nápoje z exotického ovocia, či kávičku priamo z pražiarne v Kolumbii.

Veríme, že vás náš priestor osloví  a budete sa radi vracať k nám, kde vás vždy bude čakať ochotný personál, ktorý sa vám vždy bude snažiť vyhovieť…

Kontaktujte nás

Máte otázky ohľadom produktov, spolupráce, či akcií? Neváhajte nám napísať.

Odosielam

Log in with your credentials

Forgot your details?